Autotransportery

O firmie

FIRMA Arlen Wiśniewski założona jako firma rodzinna jest na rynku 12 lat i bezustannie się rozwija. Poniżej prezentujemy kilka gałęzi działalnosći którymi się zajmujemy

Transport pojazdów

Zajmujemy się profesjonalnym, międzynarodowym transportem samochodów osobowych. Obecnie posiadamy nowoczesne transportery z zabudową typu Lohr, które są dostosowane do profesjonalnego oraz terminowego wykonywania przez nas zleceń. W ostatnich latach wykonywaliśmy zlecenia transportu pojazdów począwszy od klientów indywidualnych, poprzez dealerów, skończywszy na dużych firmach transportowych. Przeważnie oferujemy przewóz samochodów osobowych, sportowych, jednak jesteśmy w stanie przewieźć również małe maszyny rolnicze, minibusy, i busy. Naszymi największymi atutami są szybkość w działaniu, punktualność, dokładność oraz troska o powierzone mienie. Dzięki doświadczeniu naszych kierowców, potrafimy bez trudu wykonać nawet najtrudniejsze zlecenie na przewóz samochodów. Posiadamy certyfikaty i uprawnienia do przewozu samochodów po terenie całej Europy. Dzięki nowoczesnym systemom pracy i wieloletniemu doświadczeniu naszych kierowców, jesteśmy w stanie odebrać samochód z każdego miejsca w Europie. W szczególności specjalizujemy się w szybkim transporcie samochodów z Niemiec, Belgi, Francji, Holandii oraz Luksemburga.

Możemy przetransportować dla Ciebie, w dobrej cenie, nawet pojedynczy samochód. Dla osób mających zapotrzebowanie na ich większą ilość przygotowaliśmy szereg zniżek, w zależności od miejsca docelowego odbioru samochodów, ilości, wagi oraz częstotliwości zamówień. Cenimy sobie stałych sprawdzonych kontrahentów, którzy planują długoterminową współpracę.

Do zleceń przystępujemy w szybkim czasie, wykonując je sprawnie i z należytą starannością. Śmiało możesz liczyć na naszą solidność i terminowość, która upewni Cię w przekonaniu, że warto podjąć z nami współpracę na długi okres czasu. Zakres naszych usług obejmuje całą Europę, a w szczególności takie kraje jak Niemcy, Belgia, Francja, Holandia, Luksemburg. Dzięki współpracy z naszą firmą, możesz liczyć na bezpieczny transport swojego samochodu z dowolnego kraju w Europie.

Suchorzew Polska

Suchorzew Polska

Suchorzew Polska

Transport materiałów sypkich

Oferujemy naszym Klientom profesjonalną obsługę w zakresie transportu materiałów sypkich. Usługę transportu materiałów sypkich realizujemy w oparciu o ciągniki siodłowe wraz z naczepami o ładowności do 28 ton oraz kubaturze do 92 m3. Dzięki zastosowaniu aluminiowych ram w wywrotkach, którymi przewozimy materiały sypkie, ich naczepa jest lżejsza o prawie tonę, co umożliwia zabranie większego ładunku przy niezwiększaniu kosztów transportu. Co ważne, nasze samochody wyposażone są w system nawigacji GPS, który umożliwia stały monitoring przewożonego ładunku. Oferujemy transport m.in.:
- żwiru
- piasku
- ziemi
- torfu
- granitu
- węgla
- koksu
- nawozów

Skup złomu i złomowanie

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym obrotem złomem i surowcami wtórnymi oraz ich zagospodarowaniem.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży surowców wtórnych, co pozwala nam na zagwarantowanie Państwu najwyższej jakości usług.

Dzięki naszym procedurom rzetelnej oceny ilościowej i jakościowej przyjmowanych surowców tworzymy profesjonalną firmę zaspokajającą potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. 

Dysponujemy:
- Wagą samochodową do 50 ton oraz mniejszymi wagami elektronicznymi
- Wózkiem widłowym do rozładunku
- Podstawiamy kontenery na złom
- Odbieramy złom własnym transportem: bus, samochody samozaładowcze
- Posiadamy spektrometr do analizy składu chemicznego metali!

Gwarantujemy:
- Płatności gotówką lub przelewem – zawsze w uzgodnionych terminach!
- Rzetelną, profesjonalną i szybką obsługę
- Zawsze wysokie ceny wszystkich surowców wtórnych
- Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje oraz osoby prywatne.

Oferujemy Państwu złomowanie pojazdów w atrakcyjnych cenach!
Jesteśmy sprawdzoną, wiarygodną firmą. Kupujemy, złomujemy wszystkie marki.
Złomowanie również busów, dostawczych i innych – każdy typ.Suchorzew Polska

W skrócie:

transport towarów sypkich i złomu
wywrotki
przewóz aut - lohr
autotransporter
scroll up